Reading challenge

Tas, ka es esmu iekavējusi 9 (!) grāmatas šī gada lasīšanas plānā ir viens briesmīgs fakts, tāpēc ir attiecīgi jārīkojas. Catch-up ietvaros nolēmu izvirzīt sev izaicinājumu, kuru vēl pagājušajā nedēļā pildīja teju visi mani booktuberi, kuriem sekoju. Nedēļas laikā viņi centās izlasīt:

* grāmatu, kurai ir kaut kas sarkans uz vāka

* grāmatu, kura vēlāk pārtapusi filmā

* grāmatu, ko viņiem lasīšanai izvēlējies kāds cits

* iesākt un pabeigt grāmatu sēriju

* grāmatu ar attēliem

* grāmatu no žanra, kurš šogad lasīts visretāk.

Izpildot šos uzdevumus vajadzētu nonākt pie pēdējā izaicinājuma, kas ir izlasīt 7 grāmatas vai 300 lpp. dienā. Protams katrs skatās pēc savām spējām un cenšas cik var. Drīkst arī divus uzdevumus apvienot vienā grāmatā. Apakšā redzat bildi ar manis izvēlētajām daiļavām šī izaicinājuma veikšanai. WP_20140723_002Apakšā redzam BMW briesmonīti, kas būs mana grāmata ar attēliem. Nākamais ir Getsbijs, kuram noskatīšos arī filmu. Tad seko Billes sērija. Mans saderinātais man izvēlējas Dikensa spoku stāstus. Un žanrs, ko ne tikai šogad, bet vispār lasu reti, ir humors, tāpēc – Apokalipses govs (šo nosaukumu ieraugot veikalā sāku skaļi smieties), uz kuras vāciņa ir sarkani burti. Ceru šo trako nedēļu izpildīt augusta beigās, šobrīd izskatās, ka no 11.- 17. datumam. Ja vēl kāds man pievienosies – ar lielāko prieku sekošu līdzi.

Ja atceramies arī grāmatu bingo, ko daži čaklie jau ir izpildījuši, varu atzīmēt, ka man aizpildīti ir 11 no 25 lauciņiem, un, ja ņem vērā, ka tas ir sanācis tīri nejauši, neko nepiemeklējot, es domāju to spēlīti var mierīgi pabeigt pat īpaši neispringstot. book-bingo

2 domas par “Reading challenge

  1. Šis booktuberu projekts ir foršs, sekoju līdzi kā dažiem klājas. Piedalīties gan laikam negribu, jo tad būtu dikti jāiespringst uz lasīšanu. Domāju, ka vieglāk to izpildīt tiem, kam mazāk jāstrādā/ atvaļinājums/ skolas brīvlaiks.

    • Par to laiku tā varētu šķist, bet no otras puses – daudzi no viņiem jau arī strādā, bet kaut kādā brīnumainā veidā izlasa vājprātā daudz. Tā man ir tāda kā mistērija. :)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s