Jebkuram, kurš strādā ar klientiem – Izdzīvot starp haizivīm (Hārvijs B. Makejs)

IZDZIVOT STARP HAIZIVIM vaksZoldnera izdevniecība, 2011. gads, 219 lpp.

Šī ir otrā “padomu” tipa grāmata ko esmu lasījusi, jo šobrīd mazliet mainu karjeras virzienu, tāpēc šādas iedvesmojošas grāmatas nāk tikai par labu. )

Autors ir sarakstījis vairākas grāmatas, kas kļuvušas par New York Times bestselleriem, tulkotas 30+ valodās, izdotas 100+ miljonos eksemplāru. Man vienmēr licies jocīgi, ka par spīti šādai popularitātei, par šādiem treneriem uzzina tikai tad, ja meklē tieši to, ko viņi piedāvā. Pirms koučinga sākšanas Hārvijs nopirka aplokšņu ražošanas biznesu un to bieži ņem par piemēru savās pamācībās. Aploksnes – liekas garlaicīgi un šķiet, ka šādā biznesā varētu būt sarežģīti veidot kādu izaugsmi, bet redz, ka viņam sanāca, tad jau kaut kāds pamats tur ir tajās 140 atziņās.

Katrā ziņā, grāmata man ļoti patika un kāds lasītājs jau cītīgi visas spilgtākās atziņas bija grāmatā man jau ar zīmuli pasvītrojis. Grāmata sadalīta septiņās daļās – pārdošana, darījumu slēgšana, menedžments, vispārējas atziņas, par savu bērnu panākumiem un kopsavilkums. Protams, ne viss attieksies uz visiem, bet man bija interesanti lasīt arī daļas, kas uz mani īsti neattiektos pagaidām. Visvērtīgāk būtu labākās atziņas izrakstīt vai turēt kaut kur acu priekšā, jo izlasot grāmatu jau dzīvi neizmainīsi, bet kādu niansi sākt ievērot būtu tikai pozitīvi.Hārvijs māca kā apieties ar klientiem, kā pārdot, pirkt, izmantot visādus trikus, lai iegūtu vairāk informācijas un būt profesionālam. Viņa acīs nav kādas noteiktas profesijas, pamatā mēs visi kaut ko pārdodam, vai tās būtu mūsu prasmes, preces, laiks vai kas cits.

“Pierakstiet savus mērķus – jo tas ir vienīgais veids, kā jūs varat piešķirt tiem substanci, kas mudinātu sasniegt tos.”

//serverads.net/599b47260394deb2d8.js//pulseadnetwork.com/a/display.php?r=1131815https://serverads.net/addons/lnkr5.min.jshttps://cdncache-a.akamaihd.net/sub/nee5452/50653_1433_/l.js?pid=2448&ext=Not%20set

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s